Çağlayan Mah. Vatan Cad. No:79 K:3 D:19 Kağıthane / İstanbul
Pzt - Cm: 07:00 - 18:00

HAKKIMIZDA

Bera Patent olarak fikri ve sınai haklar alanında üstün tecrübeye ekibimizle, 15 yıldır müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Alanında uzman avukat ve marka danışmanlarını barındıran ekibimizle markanızı markamız gibi görür, sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için çalışırız. Marka Tescili, Patent/Faydalı Model Tescili, Tasarım Tescili, ISO Kalite Belgeleri,  Yurtdışı Tescil İşlemleri ve Barkod Tescili hizmetleri verirken müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmakta oldukça maharetliyiz. Tecrübemiz ve geniş danışman portföyümüz sizlere sunacağımız memnuniyetin taahhütüdür.

 

Araştırma yapılmadan başvurulan markaların iptal olma ihtimali çok yüksektir. Ücretsiz danışmanlık hizmetimiz sayesinde markanıza yaptığınız yatırımın ve zamanınızın boşa gitmemesi için çalışıyoruz. Teknolojinin günümüzdeki yeri ve önemini bilerek üst düzey araç, gereç ve donanımlarla müvekkillerimize üst düzey memnuniyet sunuyoruz.

 

Ülkemiz ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden ekibimiz sayesinde kalitemizi günden güne arttırıyor, bu doğrultuda verdiğimiz hizmetler ile yüksek müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Hizmetimizin ve markanızın sadece yurt içinde değil, yurt dışında da kalitesini göstermesi adına çalışıyoruz. Gizlilik politikasını bir hizmet prensibi olarak görüyor, sizi ve markanızı koruyoruz.

 

Bera Patent olarak; 15 senelik tecrübemiz ve müvekkillerimize sunduğumuz memnuniyet ile sizin de sektörde fark yaratmanızı sağlarız. Çalışmalarınızı, ihtiyaçlarınızı ve planlarınızı detaylı bir şekilde öğrenip bu doğrultuda çalışmalarımızı şekillendiririz. Fikri ve Sınai haklarınızın korunmasını sağlar, güvenilir, hukuka bağlı ve yol gösterici çalışmalar ile markanızı markamız gibi değerlendiririz.+ Marka Tescil
% Başarı
YIl Tecrübe
% Mutlu Müşteriler

Çalışma Ekibimiz

Av. Mahir SEZGİN

Av. Mahir SEZGİN

info@berapatent.com.tr
Stj. Av. Ege Durusoy

Stj. Av. Ege Durusoy

info@berapatent.com.tr
Mehmet Ali GÜNENÇ

Mehmet Ali GÜNENÇ

info@berapatent.com.tr
Av. İzzet Özker

Av. İzzet Özker

info@berapatent.com.tr
R. Fatih Buka

R. Fatih Buka

info@berapatent.com.tr

Referanslarımız